Garnitura Salloni 4x3 m , Porosit ne viber +38344152077

Çmimi: 890 €

Detajet

Postuar
11 qershor 01:08
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Prodhojm:
Dhoma gjumi
Dhoma gjumi per femije
Kuzhina MDF
Garnitura Salloni
etj
Transporti dhe montimi falas ne gjithe Kosoven
Bejm transportin ne Maqedoni dhe Zvicer
Porosit ne whatsapp & viber +38344152077
tel: 044/152-077


Shpallje te ngjashme