Krevat dhe dyshek!

Çmimi: 70 €
Krevat dhe dyshek!

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:50
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Krevati bashkë me dyshekun janë të përdorur vetëm 1 muaj. Dysheku e ka edhe qesen mbrojtëse e cila nuk iu është larguar as gjatë kohës së përdorimit.


Shpallje te ngjashme