Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

Detajet

Postuar
2 shkurt 16:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per shum shkoni ne Facebook: Petrova Comerc ose kontaktoni ne 044 271-357 dhe Viber +38345256699


Shpallje te ngjashme