Roleta te jashtme nga Alumini

Çmimi: 36 €
Roleta te jashtme nga Alumini

Detajet

Postuar
16 janar 23:45
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë

Përshkrimi

ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN 36 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEBRA 23 EURO M2 TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION MATJA DHE MONTIMI NE GJITH KOSOVEN VIBER +38344100170


Shpallje te ngjashme