BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Detajet

Postuar
28 janar 17:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
40 000 - 44 999

Përshkrimi

AUTO-SHALA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38349116515
AUTO-SHALA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049116515

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUA


Shpallje te ngjashme