BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

Çmimi: 80.000 €
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

Detajet

Postuar
29 janar 05:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
523
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
55 000 - 59 999

Përshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 044699968
Dhe viber +38349699968


Shpallje te ngjashme