Citroën SAXO 1.5 dizell

Çmimi: Me Marrveshje
Citroën SAXO 1.5 dizell

Detajet

Postuar
15 prill 17:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Citroën
Modeli
SAXO
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Citroën SAXO 1.5 dizell
Tele +38349320617 viber
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, motori eshte i mir shum si dhe posedon klim. viti 2002 1.5 dizell
4 gomat e rreja 4 dyer ndrim me gollf 5-4 audi a3 -a4 automatik
rigjistrim ska i ka dal


Shpallje te ngjashme