DACIA SANDERO STEPWAY 2018 AUTOMATIK E AURDHUR-CH-

Çmimi: 8.800 €
DACIA SANDERO STEPWAY 2018 AUTOMATIK E AURDHUR-CH-

Detajet

Postuar
8 qershor 00:00
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Dacia
Modeli
Sandero
Viti i prodhimit
2018
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

✅Dacia Sandero Modeli Stepway
✅Motorri ; 1.0 Benzin Plus turbo
✅Marshi ; Automatik Tiptronik
📍Konsumi i kombinuar: 3.8 litra / 100km
🗓️Viti: 2018
📍Kilometra: 7000 KM (Shtate mi)
💵Cmimi: 8800 EUR (Ende ne garanci)

Full Opcione
1. Radio/CD/MP3/AUX/Bluetooth
2. Klima Trinike 2 Zonale
3. Xhama elektrik 4X
4. Stop & Start Ne semafora🚦
5. Timon ECO Drive Tempomat
6.Kamera parkimi
7 Leda para dhe pas

Vetura eshte e gatshme per cdo lloi prove ka goma te reja nga fabrika dhe ka servis te kryer total per ma shum kontakto

☎️Tel : 044494555