Golf 6

Çmimi: 5.900 €
Golf 6

Detajet

Postuar
31 mars 06:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Golf VI , Viti 2009, 2.0 Diesel , 81kw110 , km 171xxx te garantuara me liber servisit , setin dhembzor te blere vetem duhet ndrruar , senzora parkingu para dhe mbrapa , senzor shiut / Dritave / Pasqyres , Goma te Reja te Dimrit Dunlop , i Mirmbajtur me te Gjitha dhe pa asnje Investim .
Por na kontaktu vajber +491621835593


Shpallje te ngjashme