Passat B7 2.0 TDI DsG 140 PS PANO Full

Çmimi: 11.300 €
Passat B7 2.0 TDI DsG 140 PS PANO Full

Detajet

Postuar
26 shkurt 18:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

Shite Passati B7 2.0 TDI 4/2013 140 PS
1 Pronar prej se ka ardh kosov qe 2 vite vetura garantohet km dhe Aksident.
Rrypin Rebrasni të ndrruara para 10 mi km vetura osht gjendje shum te mir teknike.
Per ma shum info Kontakto/Nr: 049 758 458☎️


Shpallje te ngjashme