Passat B8 R-line 190Ps 2019

Çmimi: 19.100 €
Passat B8 R-line 190Ps 2019

Detajet

Postuar
20 mars 2023 21:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat

Përshkrimi

Vw Passat B8 2019 Automatik DSG R-line 190 Ps
2.0 4Motion
Posedon Librin e servisit dhe servisin e madh te kryer
Senzora para-prapa
Distance Control
Navigacion+Touch screen
Ambient Line
Kamer
Drita Xenon Bi Xenon Robotike per kthesa
Nxemje nkarrika
Sistem start stop auto hold
2 qelsa
Webasto (nxemje tmotorrit dhe te interierit)
044-595-319 Edhe viber


Shpallje te ngjashme