Shitet Golf 4 1.9 TDI Dizel Viti 2004 Regjistrim 11 Muaj 049

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Golf 4 1.9 TDI Dizel Viti 2004 Regjistrim 11 Muaj 049

Detajet

Postuar
25 janar 16:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Golf 4 1.9 TDI Dizel Viti 2004 Regjistrim 11 Muaj 049 599 889
Vetura esht ne gjendje shum te mir
Shum e Ruajtur dhe e Paster
Nje pronar ne kosovë
Perkthimi behet meniher
Tel: 049 599 889 Viber


Shpallje te ngjashme