TIGUAN R LINE 2015

Çmimi: Me Marrveshje
TIGUAN R LINE 2015

Detajet

Postuar
17 maj 2023 17:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan

Përshkrimi

TIGUAN R LINE 2015
TIGUAN R LINE
VITI 2015
PANORAM
2.0 TDI 130KW/177PS
243000KM TE KALUARA
SISTEMI I ZERIMIT DYNAUDIO
POSEDON SENZORA 360 SHKALL DHE KAMER
KONTAKTI 044140893 045408152


Shpallje te ngjashme