golf 6 1.6 ushit flm merrjep

Çmimi: Me Marrveshje
golf 6 1.6 ushit flm merrjep

Detajet

Postuar
31 mars 06:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Mitrovicë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

ushit flm merrjep She\'s Vw Golf 6 1.6 tdi 2011 isapo doganuar edhe regjistruar ne emrin tim Posedon shiber karikat me nxemje senzora para dhe mas 4 gjamat me rym hallogenka Fellne me guma te mira gjamat e mram te zi fabrikisht Model style me liber servisi 2 qelsa km te garantune ne gjendje teknike edhe optike shum temir 044-294-221 049-498-522


Shpallje te ngjashme