Shitet Apartament

Çmimi: 140.000 €
Shitet Apartament

Detajet

Postuar
31 mars 21:13
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Modeli
200
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament te kompleksi me i mir i qytetit te Tiranes. Delijorgji, apartamenti ka nje siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te ka tre dhoma gjumi nje holl te madh, guzhine me vete, ka tre tualete, eshte 3+1 i shtruar me parket, ne apartament eshte i instaluar dhe sistemi chiller, apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar totalisht, zona pereth te jep mundesine per cdo sherbim te nevojshem per nje jetese te mire, shitet 240,000 euro. na kontaktoni.0672036088


Shpallje te ngjashme