Shitet ambjent dyqan

Çmimi: 78.000 €
Shitet ambjent dyqan

Detajet

Postuar
31 mars 21:14
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Modeli
25
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet dyqan ne Rrugen Dritan Hoxha, dyqani ndodhet ne ruge kryesore dhe ka nje siperfaqe 25 m2, eshte i rivleresuar dhe me certifikate pronesie, shitet 78,000 euro, na kontaktoni 0672036088.


Shpallje te ngjashme