Shitet ambjent dyqan

Çmimi: 35.000 €
Shitet ambjent dyqan

Detajet

Postuar
31 mars 21:14
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Kuadratura
20 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet ambjent ne Rrugen Dritan Hoxha, ambjenti ka nje siperfaqe 20 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte, ne ruge kryesore, eshte i rivleresuar dhe me certifikate pronesie, shitet 35,000 euro, na kontaktoni 0672036088


Shpallje te ngjashme