Shitet apartament 1+1

Çmimi: 85.000 €
Shitet apartament 1+1

Detajet

Postuar
31 mars 21:13
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, apartamenti ndodhet ne katin e 11 pallat me ashensor, apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekore, shitet i mobiluar totalishte me nje mobilim shum te mire, ka nje siperfaqe totale 87 m2 dhe shitet 85,000 euro i diskutushem, na kontaktoni. 0672036088


Shpallje te ngjashme