Shitet apartament

Çmimi: 81.000 €
Shitet apartament

Detajet

Postuar
31 mars 21:11
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Kuadratura
116 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 dublex me nje siperfaqe 116 m2 81000 euro i diskutushem, apartamenti ka punime cilesore dhe nje pamje panoramike, apartamenti disponon certifikate pronesie, ndodhet ne katin e 4-te banim te nje godine 5 kateshe, pallat me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me elitare dhe me te kerkuara te qytetit te Tiranes ne Dajt aty ku qetesia dhe klima e paster terheq shum vizitore. per nje vizite ne apartament na kontaktoni, 0672036088


Shpallje te ngjashme