Shitet apartament

Çmimi: 131.000 €
Shitet apartament

Detajet

Postuar
31 mars 21:14
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Modeli
121
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tualete apartamenti ka nje organizim shum te mire te dhomave, ndodhet ne katin e 8-te jo te fundit, pallat me ashensor apartamenti ndodhet ne Rrugen Islam Alla vetem 5 min larg qendres, apartamenti ka nje siperfaqe totale 121 m2 eshte i mobiluar totalisht dhe shitet 131,000 euro, aktualishte eshte i dhene me qera me te huaj, nje mundesi e mire per investim, apartamenti disponon te gjith dokumentacionin hipotekore, per me teper info na kontaktoni. 0672036088


Shpallje te ngjashme