Shtepi ne Shengjin Lezhe

Çmimi: 40.000 €
Shtepi ne Shengjin Lezhe

Detajet

Postuar
23 prill 13:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Kuadratura
62 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet shtepija ne Plazhin e Shengjinit te Lezhe
Shteija ka 2 dhoma gjumit 1 sallon banjo dhe ballkon siperfacia esht 62 m2 cmimi esht 40.000 euro

Ne kompleksi Royal palace Shengjin
Kontakto ne num 0355672240284


Shpallje te ngjashme