Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

Çmimi: Me Marrveshje
Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

Detajet

Postuar
2 prill 08:21
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë

Përshkrimi

Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha paisjet jan te reja dhe ne gjendje pune. Porosija minimale eshte 1 shliper, reth 200 paisje.

Kemi keto llojet e teknikes se bardh:
- Frigorifera dhe frizë
- Enëlarëse
- Lavatrice
- Makinë tharëse
- Friz amerikan (side-by-side)


Kemi vetem SAMSUNG dhe LG.

Të interesuar mundeni te na kontaktoni direkt ne numrin (Viber/Whatsapp): +46720234668

Ju mirëpresum!


Shpallje te ngjashme