Shitet Kumore Frigo

Çmimi: 5.500 €
Shitet Kumore Frigo

Detajet

Postuar
10 janar 01:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë

Përshkrimi


Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir.
Sip. 6 me 4 = 24 m2
Lartesia 2.5 m
Gjersia e Panellit osht 12 Centimeter
Podin e ka Plastik te Zier Kualitet Shum te mir. .
Prodhim Italian viti 2005
......................................................................................
Motorrin e ka te Ndrruar dhe te ri Italian...................
Servisin e ka te kryer ne Dhjetor te 2017 .............................
Momentalisht Eshte e Muntuar ne Depo .
........................................................................
Transporti Gratis Montimi dhe Rregullimi i Komores ne Vendin ku ju deshironi behet nga ne.
te interesuarit mundeni me ardh mi pa ne Mishtoren DAJTI Gjakove . Afer Hotel Jakoves. Blloku i ri.
.....Çmimi ................ 7.000 € ...me kete cmimi vlen montimi dhe transporti dhe garancion per punen 1 vjet te kumores...............................
Vrejtje : .....................
(pa montim, Transport , dhe Garancion) cmimi eshte 5500€ . .... kuptohet frigo osht ne gjendje shum te mire pune...............................
Bejme edhe ndrrim me Automjete te ndryshme me Marreveshje ..........
Tele : 044 / 400 210


Shpallje te ngjashme