BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Detajet

Postuar
27 mars 22:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Acura
Modeli
NSX
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
35 000 - 39 999

Përshkrimi

BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL NE TER KOSOVEN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 247
VIBER OSE WHATSAPP
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme