Leshoj me qira makinen për heqjen e lageshtis dh m

Çmimi: 15 €

Detajet

Postuar
3 prill 04:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Aixam
Modeli
City
Viti i prodhimit
2018
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Leshoj me qira makinen e cila ben largimin dhe thithjen e lageshtis dhe mykut nga muret e shtepive,banesave apo lokaleve tuaja.
Makina eshte prodhim gjerman, thithe dhe largon mykun dhe lageshtin ne menyr të shpejt dhe efikase, nuk zen shum vend, nuk ka zhurum, dhe ështe e thjesht për perdorim. Makina ipet ne shfrytzim me qira vresisht sipas nevojes, qmimi sipas marrveshjes.
Tel: 044419863/ 049279087


Shpallje te ngjashme