BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Detajet

Postuar
24 prill 20:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A4
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur...
Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis Nga Shume ShiteS Dhe bleres


DERGO OFERTEN TANI NE VIBER +383 49 116 515 DHE VALA 044942878
- PAGESA CASH OSE BANK
- SHITJE E SHPEJT
- TRANSPORT ESHT I JONI 24H


Shpallje te ngjashme