Ford Cabriolet

Çmimi: 2.300 €

Detajet

Postuar
10 qershor 21:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Viti 2004, me letra te bera dhe kualidim, 2 vendshe, cmimi i diskutushem 1.6 benzin