Super okazjon

Çmimi: 1.800 €
Super okazjon

Detajet

Postuar
3 prill 00:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Focus
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Okazjon shitet ford focus I vitit 99 1.8 nafte superr ekonomike pompe dhe injektor mekanik gjendje gjendje superrr fare shum e mbajur Nga Brenda dhe pjeset xhenerike ...letra deri ne mars 2019 cmimi diskutohet .... 0684242755 ... vlera eshte ne lek shqiptare


Shpallje te ngjashme