BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
1 prill 21:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Novoberdë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe Keni Per Ti Shitur... Tashme e Deshmuar Per Korrektesin Dhe Seriozitetin e Kompanis Nga Shume ShiteS Dhe bleres DERGO OFERTEN TANI NE VIBER +383 49 116 515 DHE VALA 044942878 - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT ESHT I JONI 24H


Shpallje te ngjashme