Kompresor

Çmimi: 1.550 €
Kompresor

Detajet

Postuar
2 prill 22:31
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq

Përshkrimi

Shitet kompresori 500 litra, para 1 viti eshte blere i ri, i perdorur 1 vit, perndryshe kompresori eshte ne gjendje krejt te rregullt


Shpallje te ngjashme