ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

Çmimi: 37 €
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

Detajet

Postuar
3 shkurt 21:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq

Përshkrimi

OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
SI DHE SHUM LLOJE TE PERDEVE ROOLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI DHE SHUM LLOJE TJERA
+383 44 100 035 VIBER ..


Shpallje te ngjashme