SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

Detajet

Postuar
16 korrik 00:42
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq

Përshkrimi

Japim ne sherbim karrika tavolina dhe shatroa ne gjdo koh jeni te mir pritur kontakti 044280873 viber +38344280873


Shpallje te ngjashme