Kalldaja per nxhemje

Çmimi: Me Marrveshje
Kalldaja per nxhemje

Detajet

Postuar
3 prill 06:24
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq

Përshkrimi

kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra.
Cmimi me marraveshtje sipas KV.
Tel. / Viber: +41762064403