?BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT?

Çmimi: 49.523.954 €
?BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT?

Detajet

Postuar
30 gusht 09:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Obiliq
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
350
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
350 000 - 399 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954