Shitet banesa 88.5m2 afër Stadionit - Pejë

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 88.5m2 afër Stadionit - Pejë

Detajet

Postuar
24 janar 15:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
88 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banesë e cila gjendet afër Stadiumit në Pejë, në vëndin më të preferuar dhe të kërkuar për banim.

📐 Sipërfaqja 88.5 m2
• Dokumentacion të rregullt
• Ndërtim i ri ( ndërtim e sipër)

Renditja e Banesës:
Qëndrimi ditor
Kuzhinë + tryezaria
2 Dhomë gjumi
Terasa
Depo
Banjo
Tualet
📲Për më shumë kontakto tani në numrin e telefonit/viber/whatsapp: +38349686111
+38348686111
📩email: [email protected]
Facebook: Kroni Kroni
Facebook: Agjensioni për patundshmëri “KRONI”
Instagram: Real Estate KRONI
📍 Zyra jonë gjendet në qender të qytetit, sheshi "Haxhi Zeka", në Pejë.