Fellne 17 Mercedes S class

Çmimi: 260 €
Fellne 17 Mercedes S class

Detajet

Postuar
15 prill 17:44
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Fellne me goma 205/45/17