7 pula 3 Gjela shume te mira

Çmimi: 120 €
7 pula 3 Gjela shume te mira

Detajet

Postuar
16 shkurt 23:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes 7 pula dhe 3 gjela
Te gjitha pulat bejne veze, jane te shendosha.
Gjelat jane shume te mire.
Njeri eshte 1.5 vjecar, 2 tjeret 6 muajsh.


Shpallje te ngjashme