Balla

Çmimi: 2 €
Balla

Detajet

Postuar
15 tetor 09:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes Balla Terfojn ballat jan te sivjetshit qmini 2 euro balli. Ballat jan shum te mir dhe te mdhaj.


Shpallje te ngjashme