Atego 13 17 Federa para mas 5.20 gjatsia 8ton 2002

Çmimi: Me Marrveshje
Atego 13 17 Federa para mas 5.20 gjatsia 8ton 2002

Detajet

Postuar
13 janar 12:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Atego i prodhuar me porosi Federa para dhe mas gjatsia 5.20 hebibin Bllokad Raterder me dogan e homologim Ne gjendje extra te mir Atego Man Iveco Mercedes Benz vollvo Scanija Rimorkio Sprinter Vario 044566000 044542000


Shpallje te ngjashme