Gypa ceva tuba Naftit benzinit ngarkim shkarkim

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
12 janar 17:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Tuba ceva gypa per naft e benzin per cisterna autobot Tankwagen Cistern sistern naftit benzinit prej 5 metre e deri 30 metra e holl per terhqje nga rezervart dhe te gjana per shkarkim 044566000 044542000


Shpallje te ngjashme