Iveco Stralis 500 e5

Çmimi: Me Marrveshje
Iveco Stralis 500 e5

Detajet

Postuar
3 shkurt 09:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shitet iveco stralis viti 2008 euro5 shitit me dy rimorkio frigo schmitz cargobull viti 2002 dhe rimorkio kogel me carad viti 2000


Shpallje te ngjashme