KLIMA SHUTRAK PER AUTOBUSE

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
18 mars 15:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Klima Shutrak ne gjendje pune me tuba dhe kompresor te klimes komplet esht ne gjendje te mir per me shume thirr ne keta numra 049-137-981 viber 044-137-981 viber


Shpallje te ngjashme