Kiper 4x4

Çmimi: 7.800 €
Kiper 4x4

Detajet

Postuar
5 mars 20:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

shes kamionin mercedes benz
kamioni posedon 4x4 dhe kiper


Shpallje te ngjashme