Rimorkio Kassboher 13.60 2006

Çmimi: Me Marrveshje
Rimorkio Kassboher 13.60 2006

Detajet

Postuar
15 prill 17:41
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Lloji
Markë tjetër
Modeli
Kogel

Përshkrimi

Rimorkio Kassboher Euro 5
viti 2006
Tipi:Kassboher
Ngjyra e Hiritë
me goma te mira
Roletne Full (Anash dhe Nelte)
Rimorkio gjindet ne Kosovë Pejë
ne gjendje shum te mir
I sapo ardhur nga jasht
me dogan te paguar
me Fatur te regullt me TVSH
i sapo ardhur nga Europa
Kamjoni gjindet ne Kosovë Pejë
ne gjendje shum te mir
Mund te kontakton ne Viber ose Tel.
+37744888688
+38649195430


Shpallje te ngjashme