Mercedes 1729

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes 1729

Detajet

Postuar
2 shkurt 18:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shitet kamioni i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje shum tmir fizike dhe optike.
Ekstra:
Kranin
Retarderin

Ne gjendje super tmir. 044352290
044630150


Shpallje te ngjashme