Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Mercedes sprinter 213

Çmimi: 7.900 €
Mercedes sprinter 213

Detajet

Postuar
29 janar 17:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Mercedes Benz. Ne gjendje te mir Teknike Viti 2006 I doganuar dhe regjistruar ne Rks Ndrim i mundeshem Golf 6 ose Golf 7

Kontakto - 044-513-583
Viber +383/49-859-460


Shpallje te ngjashme