Shes 6 goma kompet me bandash 4+2

Çmimi: Me Marrveshje
Shes 6 goma kompet me bandash 4+2

Detajet

Postuar
13 janar 13:21
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes goma per Atego Man Iveco Vollvo Scania Gomat jan Numer 265/70/19.5 Gomat jan te dimrit 4 cop dhe 2 te trapit te para 044566000 044542000


Shpallje te ngjashme