Shes Kamion Bager dhe Rimorkio

Çmimi: Me Marrveshje
Shes Kamion Bager dhe Rimorkio

Detajet

Postuar
24 mars 22:20
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Kamioni : Mercedes 2228 viti 1986
Bageri : Huter 8ton viti 2001 dhe Rimorkio
Te gjitha jane ne gjendje te rregullte.

Cmimi sipas marreveshjes.


Shpallje te ngjashme