Shes Kamioneten Mercedes-Benz 208 Sprinter viti 19

Çmimi: 4.500 €
Shes Kamioneten Mercedes-Benz 208 Sprinter viti 19

Detajet

Postuar
19 shkurt 21:39
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shes Kamioneten Mercedes-Benz 208 Sprinter viti 1998, me 199800 Km, i cili eshte ne gjendje te shkelqyeshme, kamioneta ka te gjitha serviset e kryera ne rregull, per km e per te gjitha ju garantoj, si dhe ka koferin i cili ka nje vlere prej 500 eurove i cili vjen me te.


Shpallje te ngjashme