Sprinter 313 2004

Çmimi: 2.900 €
Sprinter 313 2004

Detajet

Postuar
22 shkurt 10:38
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Sprintrr 313 cdi rks edhe 4 muaj perkthehet menjeher ka driten e abs te dhezune ne gjendje mesatare optike dhe motorrin ne gjendje perfekte
300mij km


Shpallje te ngjashme